Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Alia - Larg Syve Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pika seç më ra për ty
aman amanë
Nga dita që më su pam
Ne nuk u pamë
Asnjë fjal të fundit nuk e tham
Si nuk e thamë

Larg syve më ike
Ti o xhan o xhanë
Mallin seç ma bëre
Det pa anë pa anë
Me lot seç mbusha dynjanë
Sytë mu thanë

Dashurinë që kishim ne
Vallë ku e lamë
Pa ty as vet nuk e di ku jam
Ku jamë
Mëndjen dhe zemrën tek ty i kam
Shpirti më qan

Kaptove boten ike matane
Ike me le menjane
Fjalen njeri tjetrit ne i dhame
Asgje sna ndan
Vojsava Alia
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/12/2022
Muzika: Krenar Seiti & Vani Rushiti
Orkestrimi: Vani Rushiti
Produksioni: Bio Records
Klarinet: Artur Qerimi
Fyell: Mandi Xhambazi
Violin: Eraldo Feto
Kitara: Besmir Shani
Styling: Anisa Collection
M.U.A: MirgetaVojsava Alia - Larg Syve
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg Syve".
3. Video është e këngës "Larg Syve", por nuk këndohet nga Vojsava Alia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0