Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Alia - Familja Mbi Gjithcka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Thon femija eshte si engjell me krah
Lumsi kush ne jet qe te dy i ka
Njeri krah esht baba edhe tjetri nena
Njeri ngroh si dielli tjetri ndrin si hena

Refreni
Nene moj qe sheron shpirt sheron xhan
Baba te kam me te shtrenjtin ne bote
Zot mi ruaj e mi fal ti kem pran
Pa ta sduroj dot

Thon femija esht si engjell me krah
Pas nenes e babes ka moter dhe vlla
Cdo kush vjen e shkon edhe kjo dynja
Por shkembi qe nuk thyhet familja mbi gjithcka

Refreni
Nene moj qe sheron shpirt sheron xhan
Baba te kam me te shtrenjtin ne bote
Zot mi ruaj e mi fal ti kem pran
Pa ta sduroj dot
Vojsava Alia
Publikimi: 25/12/2022
Muzika: Vojsava Alia & Vani Rushiti
Teksti: Vojsava Alia
Produksioni: Bio Records
Clarinet: Kristi Cunaj
Violin: Eraldo Feto
Guitar: Relian Lulo
Bass: Klaus Gjoka
Flute: Julian Dajlani
Accordion: Toton Sulejmani
Styling: Anisa Collection
M.U.A: Mariola AliaVojsava Alia - Familja Mbi Gjithcka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Familja Mbi Gjithcka".
3. Video është e këngës "Familja Mbi Gjithcka", por nuk këndohet nga Vojsava Alia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0