Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Alia - Laleja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kam sevda me ty moj lale
Kam sevda me ty
Sa te shoh me sy moj lale
Sa te shoh me sy

Lale pse me fole rende la moj laleja
Vdeksha moj per syrin tende la moj laleja

Belin me qemer moj lale
Belin me qemer
Buzen me sheqer moj lale
Buzen me sheqer

Me dil nje nate pa hene la moj laleja
Sa merak per ty kam vene la moj laleja

Te dy duart plot moj lale
Te dy duart plot
Nje me trendafil moj lale
Nje me borzilok

Nje dege eja dhe me bjere la moj laleja
Ty dhe deges ti marr ere la moj laleja
Vojsava Alia
Publikimi: 21/01/2023
Zerat Polifonik - Orjent Memo
Klarinet - Alban Berati
Violin - Eraldo Feto
Fyell - Muharrem Ramaj
Llahute & Kitare - Amadeo Laze
Produced By Bio RecordsVojsava Alia - Laleja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Laleja".
3. Video është e këngës "Laleja", por nuk këndohet nga Vojsava Alia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0