Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Volcano është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Janar 2016, Volcano publikon videoklipin "Kom Ide"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Fation

Flamo

Ross

Bugi

RØN

Lil Dem

Tonny

Nodee

Golday

Easy Man


Tags: Volcano

Krijo Një Kartolinë