Më mbaj mend (për 1 muaj)

Voltan Prodani - Te Mos Jete E Fundit Here Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Pse te jete e fundit here,
Ishte si magji..
E kupton e dashur,
Ndodh njehere ne jete...

Une gjithmone me prane te ndjej,
Dhe kjo dashuri..
Eshte si ere e dimrit,
Ftohtesi me sjell...

Si ndryshoi kjo jeta i me
Zgjohem une pa ty,
Kur mendoj kam frike e dashur,
Them....

Te mos jete e fundit here,
Let us find a better way...
Te mos jete e fundit here..

Nuk e dime ku eshte parajsa
Egziston s,e dime,
Ta prekim ne misterin,
Qe fshihet ne cdo shpirt

Sa enigma ka kjo bote
Per mua dhe per ty
Jo, s,minteresojne
Zemer....

Nuk ka fund per ne te dy,
Let us find a better way
Te mos jete e fundit here
Te mos jete e fundit here....

Nuk ka fund kjo ndjenja ime
Enderr pambarim..
Kur mendoj per ty e dashur
Tmerr eshte kjo vetmi

Sa enigma ka kjo bote
Per mua dhe per ty..
Eja sonte ti harrojme e dashur..hey....Publikimi: 18/11/2010
Festivali: Kënga Magjike 2010


Më Shumë Këngë Nga Voltan Prodani:


Komente 0


Voltan Prodani - Te Mos Jete E Fundit Here
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Mos Jete E Fundit Here".
3. Video është e këngës "Te Mos Jete E Fundit Here", por nuk këndohet nga Voltan Prodani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.