A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Votra - Kur Te Kam Prane


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Stereofoni"

Song from the album:

"Hitet Shqip 1"

Participating in

Top Fest 2


Lindin fjalet
ndizet shpresa
ti hesh me mua
si gjithmone
te kam kerkuar
ti je afruar
doren tende
e shtrengoj ne
trupin tend o
ndihet jeta
frymen tende
e gezoj
ti me mesove
une jam afruar
skam nevoje me
te kerkoj

(refreni)
kur te kam prane
kur ste kam prane
cdo mrekulli ehe
per ty e kam.
Une te kam prane
dhe kur ste kam prane
cdo mrekulli ehe
per ty e kam.

Une ledhatohem
ne floket e tua
ne shpirtin tend une
gjej strehim
me me mbron
me bukuri
dhe dashurine
e ben tregim

(refreni)
kur te kam prane
kur ste kam prane
cdo mrekulli ehe
per ty e kam.
Une te kam prane
dhe kur ste kam prane
cdo mrekulli ehe
per ty e kam.

Kur te kam prane ehe
dhe kur ste kam prane
cdo mrekulli ehe
me ty me ngjan.
Kur te kam prane
dhe kur ste kam prane
cdo mrekulli ehe
per ty e kam.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019