Më mbaj mend (për 1 muaj)

Votra - Vetem Me Thuaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00Une nuk te vereja deri sa te vije,
Ti deshira ploteson si me shkop magjie.
Ti mbremjen sundon, te gjithe te adhurojne,
Drejtime kerkon, pse kahien e nderojme.

Ne mendje te kam dhe vetem nje tingull,
Me ben te mendoj sa shume te kam pritur.
Si shiun e pare mbi token e thare,
Ti ke 1000 mendime pa asnje fjale.

Ti vetem me thuaj si etjen per ty ta shuaj,
Vetem tregome si te te dua e mos te vuaj.
Gjurmet te ngjallen koherat per ne do te ndalen,
Une do te zgjohem me ty kete here, o kete here.


Ky tekst u dërgua nga Jimi_clew
Më Shumë Këngë Nga Votra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet