Më mbaj mend (për 1 muaj)

Votra - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Kush te kujton
ne syrin tend gjithcka ka tretur
nji befasi ne ty eshte fshehur
ne kete shikim un rri i heshtur

REF.
Ti je qe ne hije lulzove
pranveren e solle
ti qe me dhe guxim
ti je nji enderr e vjeter
do t'pres un patjeter
un dehem ne perqafim

Ti mbin ne mua
sonte do t'fluturoj
afroje zemren tende
vallzojme vallzojme
dhe ne mua beso

REF. 2x
Ti je qe ne hije lulzove
pranveren e solle
ti qe me dhe guxim
ti je nji enderr e vjeter
do t'pres un patjeter
un dehem ne perqafim


Ky tekst u dërgua nga @admiralVotra
Publikimi: 01/12/2004
Festivali: Mikrofoni I Artë 2005


Votra - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Votra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Votra:


Komente 0