A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  18
  • Origin:
  • Puke 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Vukman is a popular singer. Visjan Ukcenaj,i diplomuar me Master Dega Aktrim - Universiteti i Arteve ne Tirane. Aktualisht nje nder aktoret me te famshem ne Shqiperi qe luan prej vitesh ne spetaklin Duplex (Ish-Apartamenti 2xl). Ka luajtur ne shume filma me metrazh te shkurter dhe te gjate. Ai numeron mbi 30 shfaqje ne teater ku ka spikatur shume ne role dramatike. Ka luajtur ne 2 filma te gjate si protagonist. Më datë 15 Prill 2017, Vukman publikon videoklipin "Kastro Z...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

El Padrino Man

Jonald Haxhia

Aldo Simoni

Imbro Manaj

Denis Kraja

Gentjan Dema

Bledi Polena

Egert Pano

Maringlen Linadi

Alban Arifi


Tags: Vukman, Visjan Ukcenaj

Vukman in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019