Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vullnet Ibraimi - Me Merr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  36

Sa her pys un veten kot
pse jam vetem sot
lotet neper faqe pse s'ndalojne
tani rrugeve pa mbarim
hedh unë fjalet plot trishtim
me kupton ateher kur jo nuk
dukesh ti.
Sa her pys un veten kot
pse jam vetem sot
lotet neper faqe pse s'ndalojne
tani rrugeve pa mbarim
hedh unë fjalet plot trishtim
me kupton ateher kur jo nuk
dukesh ti.

Reff:
Me merr,
nga kjo nat ku erresira me tremb
ku je ?!
vuaj, me kupto te lutem jam i huaj
ketu.

Shpresoj nje dit te takoj
ndryshe dhimbja s'do ndaloj
me vite shpirtin tim per ty mundoj
tani rrugeve pa mbarim
hedh unë fjalet plot trishtim
me kupton ateher kur jo nuk
dukesh ti.

Reff:
Me merr,
nga kjo nat ku erresira me tremb
ku je ?!
vuaj, me kupto te lutem jam i huaj
ketu.

Ngrej, koken lart
ndezur yjet na ndricojn sadopak
kerkoj, vetem nje fjal
dhe me te un do te shprehja
gjith mirnjohjen qe ne vite
per ty kam.

Reff:(2x)
Me merr,
nga kjo nat ku erresira me tremb
ku je ?!
vuaj, me kupto te lutem jam i huaj
ketu.

Ky tekst u dërgua nga MergimBojajRenditja: Top 200
Publikimi: 16/07/2013
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 13
Muzika: Vullnet Ibraimi
Teksti: Vullnet Ibraimi
Video Produksioni: Daniel Joveski


Më Shumë Këngë Nga Vullnet Ibraimi:


Komente 0


Vullnet Ibraimi - Me Merr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Merr".
3. Video është e këngës "Me Merr", por nuk këndohet nga Vullnet Ibraimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.