Vullnet Neziri
Vullnet Neziri
Vullnet Neziri
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Vullnet Neziri është këngëtar. Më datë 7 Korrik 2021, Vullnet Neziri publikon videoklipin "Thuja Zemres Tem". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Vullnet Neziri. Produksioni audio u realizua nga Rilind Alimani.

Më datë 24 Shtator 2021, Vullnet Neziri publikon videoklipin "Maje". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Vullnet Neziri. Produksioni audio u realizua nga Rilind Alimani.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0