Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vullnet Zhuniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Vullnet Zhuniqi është një këngëtar i njohur. Këngëtari Vullnet Zhuniqi, publikoi projektin e ri me videoklip të titulluar “Për Ty”. Kënga është punuar në muzikë dhe tekst nga producenti Nurteel që është pjesë e Elephant dhe videoklipin e ka xhiruar produksioni Imagine Creative. Në verën e vitit 2014, Vullnet Zhuniqi ka publikuar këngën e re, “E vetmja për Mu”, e cila është punuar në muzikë të Nurteel dhenë tekst të producentit të njohur nga Gjakova, ndersa videoklipi i kësaj kënge është ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

1 🔥Shoku Im (2017)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Vullnet Zhuniqi, Vullneti

Komente 1