Vushe Mjaki
Vushe Mjaki
Vushe Mjaki
  • Vendlindja:
  • Ferizaj Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: tallava popullore dasmash
Vushe Mjaki është këngëtare. Më datë 18 Maj 2019, Nazim Beqiri & Vushe Mjaki publikojnë videoklipin "Veq Nje Kiss".

Më datë 8 Shtator 2022, Vushe Mjaki publikon videoklipin "Me Tjetren Mke Zavendsu". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Arti Rec. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0