Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vushe Mjaki - Dasma Jone Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Bash qashtu qysh dojna na
se na jena shpi me za
te na dasma ka shyhret
veq na dina me kall krejt

qysh e lyp te na tradita
kem nis dasem me muzika
me tupan e bajraktar
na nusen me shku me marr

Bash qashtu qysh dojna na
se na jena shpi me za
te na dasma ka shyhret
veq na dina me kall krejt

ka than nana me i qky defat
na erdh nusja si princesha
baba shum ket dit e priti
nxurri alltin e ja krisi

Bash qashtu qysh dojna na
se na jena shpi me za
te na dasma ka shyhret
veq na dina me kall krejt
Vushe Mjaki
Publikimi: 15/10/2019


Vushe Mjaki - Dasma Jone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma Jone".
3. Video është e këngës "Dasma Jone", por nuk këndohet nga Vushe Mjaki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vushe Mjaki:


Komente 0