Audio

Xhet Salihi (Vw Xheta) - Kush I Ka Fajet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/07/2015

2015-07-28T16:19:25

Këngë e albumit:

"Vikendi"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush I Ka Fajet" kënduar nga Xhet Salihi (Vw Xheta).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhet Salihi (Vw Xheta) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xheta:

Më Shumë...