Official Video

Xhet Salihi - Po Ta Kona


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/07/2016

2016-07-06T17:00:02

Këngë e albumit:

"Ela Ela"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Ta Kona" kënduar nga Xhet Salihi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhet Salihi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xheta:

Më Shumë...