Audio

Xheta - Po Vjen Miku  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/08/2016

2016-08-10T18:43:45

Këngë e albumit:

"Ela Ela"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Vjen Miku" kënduar nga Xheta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xheta:

Më Shumë...