Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheta - Syneti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

Mashalla ban nana per djalin e vet
Testate synetit po i rrikan si mbret

Po n’a vikan mesat oj nane me gjithe bija
Me i than vllaut tone perhajr synetia
Jan nis dajallaret o rruges tan po vine
Nipit perhjar tua bojn synetin

E ka nana djalin o sikur nje yll drite
Synetin e tij e pritum me vite
Pasurin e botes me pas ja u shoerblejm
Nsyneti te djalit mallin se kursejm


Ky tekst u dërgua nga BenXheta
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/12/2016


Xheta - Syneti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syneti".
3. Video është e këngës "Syneti", por nuk këndohet nga Xheta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheta:


Komente 1