Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Xhet Salihi (Xheta) - Nafaka Jeme  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/07/2018

2018-07-22T11:05:56+00:00

Këngë e albumit:

"Qak Qak"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nafaka Jeme" kënduar nga Xhet Salihi (Xheta).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhet Salihi (Xheta) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gëzim Salaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sa t'jem gjall une ty t'kam mall
Prej teje s'hek dore x2

Ka me t'dashte gjithmon si shpirt
Edhe nese s'muj me te fol x2

Diten dal une me shoqni
E t'harroj diqysh x2

Po medet kur te vjen nata
Ti me del parasysh x2

Ref...
Vaj vaj kjo dynja
Dashnine pse me e nda
Ti nuk del prej zemres teme
Por nuk je nafaka jeme

Ti nuk del prej zemres teme
Por nuk je nafaka jeme

Emni yt sa here permendet
Nuk muj me nxan ven x2

Sado larg qe je me trup
Ti je ne shpirtin tem x2

Se çdo zemer qe ka dasht
Ka pas dhimbje ne jete x2

Nuk ka njeri ne kete dynja
Nji marak qe s'i ka mbet x2

Ref...
Vaj vaj kjo dynja
Dashnine pse me e nda
Ti nuk del prej zemres teme
Por nuk je nafaka jeme

Ti nuk del prej zemres teme
Por nuk je nafaka jeme

...

Ref...
Vaj vaj kjo dynja
Dashnine pse me e nda
Ti nuk del prej zemres teme
Por nuk je nafaka jeme

Ti nuk del prej zemres teme
Por nuk je nafaka jemeMë Shumë Këngë Nga Xheta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet