Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhet Salihi (Xheta) - Shqer Pare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Qak Qak"

Komente

Asnjë Koment

04/08/2018

2018-08-04T13:05:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqer Pare" kënduar nga Xhet Salihi (Xheta).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhet Salihi (Xheta) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xheta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet