Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Xhet Salihi (Xheta) - Ose Po Ose Shuj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/07/2018

2018-07-22T12:06:49

Këngë e albumit:

"Qak Qak"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ose Po Ose Shuj" kënduar nga Xhet Salihi (Xheta).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhet Salihi (Xheta) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xheta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet