Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheta - Bugati Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjes1:Nisi loja me Bugatti, krejt po plasin nga inati,
Shoqet tu a tkan sili, Kur tna shohin bashk, o na kan lakmi

Ref : oj lulije bonu gati vjen ky bossi me Bugatti, oj lulije shpejt bonu gati se 300 ne oro e shkela gasin

Pjes2: shkojm ne party per me kal, si Vulkan tijm e zjarr
Ka frajera qika tmira oj luli Ma e mira

Ref: (2)// oj lulije bonu gati vjen ky bossi me Bugatti, oj lulije shpejt bonu gati se 300 ne oro e shkela gasin


Ky tekst u dërgua nga Ferkin BerishaXheta
Publikimi: 24/11/2018


Xheta - Bugati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bugati".
3. Video është e këngës "Bugati", por nuk këndohet nga Xheta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheta:


Komente 2