Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xheta - Whatsapp

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Whatsapp".
3. Video është e këngës "Whatsapp", por nuk këndohet nga Xheta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xheta - Whatsapp  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

21/08/2019

2019-08-21T16:03:30+00:00(2x)
Permes internetit
i hina muhabetit
Shoqet i paske dukat ma dhan numrin rrap tap tap

Ref:
(2x)
A m'don aman thuje
ose ne whatsapp shkruje
hajde duhemi ashiqare
le ta din krejt pun e madhe

(2x)
Hajde fol mos um plas
ose shkruma ni mesazh
pa durim kjo zemer t'pret
me dy shkronja mbaron krejt

Ref:
(4x)
A m'don aman thuje
ose ne whatsapp shkruje
hajde duhemi ashiqare
le ta din krejt pun e madhe


Ky tekst u dërgua nga Besart Jashari
Më Shumë Këngë Nga Xheta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet