Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xheta - Ke Dal Prej Zemres Tem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ke Dal Prej Zemres Tem".
3. Video është e këngës "Ke Dal Prej Zemres Tem", por nuk këndohet nga Xheta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xheta - Ke Dal Prej Zemres Tem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2

Komente

1 🔥

30/08/2019

2019-08-30T17:00:01+00:00Pse po t'vjen keq
pse s'ja menove
me ra lotët tan
kshtu ti perfundove
kam menu qe m'don
por vetem filmi yt u kan
ma mir t'jemi t'ndam
se me ty mu kan

Ref:(2x)
Ke dal prej zemres tem
për ty ma nuk ka ven
ti paske qen problem
s'paske shpirt as s'paske ndjenj
ke dal prej zemres tem
për ty ma nuk ka ven
zemra po thot jo
jo kshtu nuk e don

Po m' kishe dasht
s'me kishe tradhtu
s'ishe kan me tjeter
po ishe kan me mu
nja dy fjal për ty
qe m'bane me vujt
s'jan munsi kur ti me dashni me lujt

Ref:(4x)
Ke dal prej zemres tem
për ty ma nuk ka ven
ti paske qen problem
s'paske shpirt as s'paske ndjenj
ke dal prej zemres tem
për ty ma nuk ka ven
zemra po thot jo
Jo kshtu nuk shkon


Më Shumë Këngë Nga Xheta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet