A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Xheta - Interesi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/09/2019

2019-09-15T20:24:14


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Interesi" kënduar nga Xheta.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Interesi".
Videoklipi nga Xheta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Albanian Outlawz - Interesi

Rep Rabbit

Pe presin at momentin kur na nalin
Xhelozia madhe prej inatit kallesh
AO AO qeky emër pot përcjell
Ski ka ik ditën as natën
Jom ën studio po jo me nënshkru kontratën
Euro, euro havero pe mushi çantën
Si me sensor pi juve pe maj distancën
Ti je zero po don fero po sun kapesh
Skom ardh me pi kafe po me qi estradën
Nxet po shkojn teposht vlla si me pi nescafen
Nuk e pret midis natës dera t'hapet
Shpejt bohesh njoni pi atynve që nuk plaken
Reagojna shpejt mun mu gjeg kur lun me flakën
Muzika o bank, na pe planifikojna plackën
Folin për gram kta, na pe matum killazhën
Jeta o si film, une vet pe boj montazhën

Une vet pe boj montazhën
Jeta o si film, une vet pe boj montazhën
Nigga
Une vet pe boj montazhën
Jeta o si film, une vet pe boj montazhën

Refren (2x) Rep Rabbit

Paret si njehim se i bojna n'tzezën
Sa her qe blejm apet do po jesin
Busy për neve, nuk ta shtrojna mezen
Cdo dit kalon e kta ma shum po presin

Alidema

Nuk din mu nal luanat kur për mish jon unt
50:50 loja o triumfon o t'thehen hunt
E di që zemren e ki tmusht me xhelozi
Nuk ki qef mi ekspozu senet qe per ti i di
I pamshirshëm neper rrug se mduhet me bo pare
Operoj n'kët mnyr, shqipe nuk kom çare
Skom koh për llafe, qka m'takon jom ardh me marën
I qoni në mes vete se nuk ju vjen mare jo
AO AO maje n'men more havero
Un skom qka karin hupi se ja nisa prej zero
Aventura t'zjarrta spo kom nxeht në fer
Edhe mi marr miliarda prap i kisha lon n'ghetto
Jom ardh me kall per at msheh me flak
Mos e prit prej meje, me dëshiru nafak
Biseda shum e gjat, e besoj qe kesh i qart
Tri metra mun mi mat nese e ke vendos mem qart

Refren (2x) Rep Rabbit

Paret si njehim se i bojna n'tzezën
Sa her që blejm apet do po jesin
Busy për neve, nuk ta shtrojna mezen
Cdo dit kalon e kta ma shum po presin

Vjollca Hyseni - Interesi

ishte nje dit vere
kur un u takova
me njeri t'gabuar
un u dashurova
A menodon qe jeta eshte
aq e shkurte
|qe me ble me pare
dikon ta dush .....

Ref:
I martuar me femij kerkon
tjetren ta qon nshpi
nuk e di sa gjyna bane
e shkatrrove familjen TANDE!

nuk e deshe jeten deshte
avanturat ka met vra dashnia e
tmirat e mia ..a ja vlejti
interesi kon tasht don me ba
per veti familja nuk blihet leht
ke metur veq qyqe vet !

Ref:I martuar me femij kerkon
tjetren ta qon nshpi
nuk e di sa gjyna bane
e shkatrrove familjen TANDE!

Gazmend Rama (Gazi) - Interesi

Kadal dale jan ka nise
Me mu prish dynjaja
Qysh e bon qefin zotnia
Se bon fukaraja
Ska mirdita ska mirmrama
Nese nuk ki pare
Nuk te don shpija jote
Qka me ba ski qare

Ref..
Sa u zgjova ne mengjes
Tungajeta interes
Sa e ki xhepin me lek
Hiq ma shum s'fiton respekt
S'bardhi drita mirmengjes
Tungajeta interes
Sa e ki xhepin me lek
Hiq ma shum s'fiton respekt

Edhe vajzat kan fillu
Shum gajlen po qesin
Qysh i ki punt me pare
Tjeter hiq spot vesin
A e ki kerrin e mire
Qenkan vajza tlira
Nuk e pate xhepin plot
Nuk ka vajza tmira

Ref.x2
Sa u zgjova ne mengjes
Tungajeta interes
Sa e ki xhepin me lek
Hiq ma shum s'fiton respekt
S'bardhi drita mirmengjes
Tungajeta interes
Sa e ki xhepin me lek
Hiq ma shum s'fiton respekt
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019