Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

VZ - Spo Ta Don  (Feat. Buja)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

03/12/2008

2008-12-03T11:48:53+00:00

Featuring

Buja
.......................
Spo ta don ty shoki aha aha
Spo ta rrok HIP-HOP-i jo jo
.......................

.......................
Jo jo shoki spo ta rrok spo ta don
Ti je bo si GOLLFA 2 n'KOSOVË anem mabn
A pot pengon qe e kom albumin mat fort
Se kejt reperat tjer mu qu n'qill e ntol
Nuk pot ec nuk pot ngre nuk pot thez pot verrgllad
........................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga VZ:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet