Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Walcot
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Walcot është këngëtar. Kushtrim Berisha (Walcot-i) jeton ne Prishtine dhe ka kryer studimet ne Fakultetin Dardania (Dega Ekonomi Dhe Turizem).

Në Korrik 2012, Walcot merr pjesë në Kosova Fest 2012 me këngën "Shume Hot".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  walcot  

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet