Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Wan Gangsta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Wan Gangsta është një grup artistësh. Më datë 16 Shkurt 2015, Wan Gangsta publikojnë videoklipin "I'm Gangsta"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Raiders

P.E.Z

Crunkboys

Te Tjeret

Bloody Gangstaz Family

Armial

Fermatik

Tags: Wan Gangsta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet