Më mbaj mend (për 1 muaj)

Warm Bloody - Per Ty (Feat. B-King)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Fshtir me ja nis fshtir me ja fillu
Fshtir me e besu qe ti je shku
Ike ne boten tejter ku kthim sdo te ket
Por jam i sigurt se azje po me pret
Kam mendu jom i fort po ni sen se kom dit
Kam mendu tkom per jet po qe shkon se kom prit
Kam mendu jom i pa thyshem kam mendu kom shum vler
po krejt ajo forc tash po zhduket ne er
Thoj jeta vazhdon ne gjdo veshtersi
Po pa pranin tone se kom mo at bukuri
I kujtoj ato qaste qe i dim vetem naa
Po tash ti je nje engjull qe me rrin mbi kra
Edi je e qet edhe pse pa muuuuuu
ti je shpresa jem mjep shkas me jetuuu
Po apet jom i fort kur e kujtoj ni sen
ku edi qe pom pret dhe ne qiell ma run ni ven

Reff; Baby fshtir e kom pa ty fshtir e kom pa ata sy
Ti je e gjall jo nuk ke vdek ne zemren time jeton per jet

Pse dielli nuk mi ngroh mo keta dy sy
Pse ike dhe me le pam thon Lamtumir
Pikllimi shum her te kthen ne vetmii
Duke mendur gjera qe i ke ber vetem ti
Kater muret tash per mu jon shoket me te mir
me ata veq bisedoj edhe nina shum i lir
Jetova une per ty edhe ti per muaa
Nje semundje aq te rend bashk e kem kaluar
Po lindi ajo tjetra qe se kam besu
Masi shkove ti me vones jom njoftuu
Ni semundje tjeter qe mi qerroj kta sy
jo vetem ti qe deke po edhe un deka me ty
U shua gjdo knaqesi qe ndjeva ne ket bot
Tash gjdo perpjekje tjeter per mu osht e kot
Pikllimi prindve tu osht i thell ne kete rast
po besom se kete dhimbje na po e ndajm bashk

Reff; Baby fshtir e kom pa ty fshtir e kom pa ata sy
Ti je e gjall jo nuk ke vdek ne zemren time jeton per jet

Ishe pjesa me e mir e jetes simeee
Tash mos pranija jote zhytet thell ne kujtime
Se dua te kerkoj falje per dhimbjet qe ti bera
nese edhe ato me falen ateher kjo eshte e tera
Se gjdo lot i yti osht thik ne zemren time Jo ste harroj sa te jet
Kujtimi per ty zemren time tash po ma vret
Jo ste harroj se emri yt nuk shuhet kaq lehtt
Ti ishe nje engjull mua ne parasj po me pret
Zoti ta te morri e mua me denoj ne ket jett
Deri kur me vuajtje deri kur ne vetmi
Deri kur zemra ime te shpresoj per tyy
Po me dhem zemra kur un per ty po flas
Spo di se qka te bej veq veten un ta vras
E qikjo osht jeta me vujt per dashuri
se njo je kon e do te mbetesh pergjithnji


Ky tekst u dërgua nga  besart


Nuk kemi video për këtë këngë.


Warm Bloody
Featuring: B-King
Publikimi: 13/09/2008


Warm Bloody - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Warm Bloody.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Warm Bloody:


Komente 0