Më mbaj mend (për 1 muaj)

Warm Bloody - Gurbeti (Feat. Baba Trodon & Pepi Pac)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


n'zemrat tona kishte nje zjarr ishte dashuria par tash kur afer ste kam ty ket zjarr e shuajn lot e mi zemrat tona ishin 1 prej se ike u bën 3 ne mer tyre hyri nje tjeter ku asht tash dashuria tjeter

ref:
kush na ndav e na mallkoj o sa larg na largoj sa mir ishim ne dikur tash jemi larg si dy gur(2her)

kur don t'nxen djelli per mu kur ka dimri per mbaru deri kur n'mes nesh kufi une n'kosov ti n'gjermani aromen tënde dua ta ndjej kerkoj adresen smund ta gjej kam shum mall zerin ta degjoj kam nevoj floket ti lemoj

ref:
kush na ndav e na mallkoj o sa larg na largoj sa mir ishim ne dikur tash jemi larg si dy gur(4her)


Ky tekst u dërgua nga JonaWarm Bloody
Featuring: Baba Trodon
Publikimi: 07/06/2009


Warm Bloody - Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti".
3. Video është e këngës "Gurbeti", por nuk këndohet nga Warm Bloody.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Warm Bloody:


Komente 0