Më mbaj mend (për 1 muaj)

Warm Bloody - A Dot Ndahemi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(Reff:2X) A dot ndahemi un dhe tia dot mbes tash un pa tyy mo pot tham se kshtu nuk bon dhe qudi qe ende me don

E ngrehi do alkool qe merzin me e hek i tham zemres boll se kerkush ska met prek e dhezi nje cigare dhe ne foto po te shikoj po foli un me vetem tham qe vajza qe m'tradhtoi po t'kqyri drejt ne sy thu qe t'kom para vetes bertas me krejt zoo pse i erdh kshtu fundi jetes a i harrove ato fjal qe i thojshe ne or te vona qe ska me mujt askush me i nda kto zemrat tona e tash qe sjemi bashk a thu fati na ka nda realiteti osht ktu po s'dashte z'bashku me u pa e di qe krejt m'kan shaa dhe per ato i dhe fund dije veq ni sen se si un s'gjen askund dikur ka met ra n'men e ki me i ra pishmon ki me lyp me u kthy po at'her mo nuk jom se i ngove tjert m'le ike e u largove shum leht u mashtrove per njo tjeter m'harrove babyy

(Reff:1X) A dot ndahemi un dhe tia dot mbes tash un pa tyy mo pot tham se kshtu nuk bon dhe qudi qe ende me don

Po foli tash drejt hala un per ty po vuj ulun pran gitares un me nje leter po shkruj e kthej kohen mbrapa aty ku zemra vet don ajo t'ka vetem tyy dije kurr nuk te harron edhe pse u bone katile thjesht ma prishe jeten me ty se nderroj askond tyy t'duu ma shum se veten se ato fjal qe i folin tjert kurr sun mi hekin sikur ty qe te than le ato e gjoje tjetrin gjoje njo mat mir qe e ka te mushun gjepinai ti ploteson krejt deshirat se e ka lekinnejse spo i permeni se vet krejt i ki fajet veq mos harro se ne ket bot krejt gjynahet lahen kjo o zemra qe o kam thahet jom ka vuj shumm tradhtija hallall s'bohet ma mir kisha desht plum ok zemer per te fundit her po thehet besa sdi qka met thon tjeter veq urime fejesa

(Reff:2X) A dot ndahemi un dhe tia dot mbes tash un pa tyy mo pot tham se kshtu nuk bon dhe qudi qe ende me don


Ky tekst u dërgua nga Edi Syla


Nuk kemi video për këtë këngë.


Warm Bloody
Publikimi: 19/01/2013


Warm Bloody - A Dot Ndahemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Dot Ndahemi".
3. Video është e këngës "A Dot Ndahemi", por nuk këndohet nga Warm Bloody.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Warm Bloody:


Komente 0