Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Wds është një grup artistësh i njohur. Në Maj 2009, Wds marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Kujtimi Per Te"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

R.A.G

Bloody Soldierz

Era Corrupted

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Gillespie

Xhevahiret

Motrat Krasniqi

Tempulli G

Tags: Wds, V.D.S., Vds, W.D.S.


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet