Më mbaj mend (për 1 muaj)

Wds - Nje Histori E Hidhur (Feat. Mario)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


isha ende i vogel kur fillova kete loje
ma futi shoqeria jo se kisha nevoje
atehere cmrekulli mua me dukej jeta
e kaloja gjithe kohen neper pabe e diskoteka
pa i mbushur 15 isha cun klas
te gjithe me respektonin e me thonin se je as etj etj


Ky tekst u dërgua nga AleksWds
Featuring: Mario
Publikimi: 24/08/2008


Wds - Nje Histori E Hidhur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Histori E Hidhur".
3. Video është e këngës "Nje Histori E Hidhur", por nuk këndohet nga Wds.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0