Më mbaj mend (për 1 muaj)

Wenda - Asaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Doja une te kthej prap
U luta shume u luta
A don pa faj te t’them me fal, me fal
Sa here fryma mu ka nal
Ti e din sa vujta
Se venin tim ja dhe asaj

Po njesoj a i flet asaj
A i tregon cdo detaij?
A e don ma shume?
Po njesoj a i flet asaj?
A i tregon cdo detaij?
A te ngjan si une?

Dhe nese do kthehesh prap
E ta dish sa vujta
Sdi a deren te ta hap, te t’fal
Sa here fryme pa ty kam marr
Jo pa ty nuk mujta
N’dit me tbukra ti mke vra

Se di pse barr tjam ba
Kerkova pak, shume pak nga ti
A jam, jam une ajo
Qe ke mashtru tu e pa nsy

Po njesoj a i flet asaj
A i tregon cdo detaij?
A e don ma shume?
Po njesoj a i flet asaj?
A i tregon cdo detaij?
A te ngjan si une?
Wenda Demiri
Publikimi: 31/03/2021
Muzika: Natti
Teksti: Marigona & Ardita Shehu
Aktor: Rinian Leka
Directed: Ardita Shehu
Video Produksioni: Nmusic
Strings: Fotis Zanelaris
Guitare: Lauren Halili
Makeup: Sony Elezi
Styling: Merita
Nmusic Production 2021Wenda - Asaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaj".
3. Video është e këngës "Asaj", por nuk këndohet nga Wenda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Wenda Demiri:


Komente 0