Më mbaj mend (për 1 muaj)

Wendi Mancaku - Cat Girl Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  133

une jam vajza mace qe kendon per ju sonte
do ju them dicka qe askusht te mos gabonte
jam me e bukur pabesive kudo qe ndodhen
kush i ben keq femijeve nuk do shpetonte
po me shume qef kam ata qe shtiren
macra paset dhe kusaret kontrabandistet
une jam ligji qe mundtonte por sdo vononte
era ime naten ben qe ti ti mbronte
CAT GIRL vajza mace po lufton
CAT GIRL vajza mace te sfidon

diten jam une vajze e thjeshte do ta shikoni
naten gjuaj gjahun tim do ta kuptoni
ata luten per meshire kot e kerkoni
ky ndeshkim eshte per te gjith ndaj mos guxoni
po me shume qef kam ata qe shtiren
macra paset dhe kusaret kontrabandistet
une jam ligji qe mundtonte por sdo vononte
era ime naten ben qe ti ti mbronte
5x--CAT GIRL vajza mace po lufton
5x--CAT GIRL vajza mace te sfidon
CAT GIRL


Ky tekst u dërgua nga mybestfriends

Wendi Mancaku - Cat Girl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cat Girl".
3. Video është e këngës "Cat Girl", por nuk këndohet nga Wendi Mancaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Wendi Mancaku:


Komente 0