Më mbaj mend (për 1 muaj)

Wendi - Endrra Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  150

Sa dua sot unë t'i tregoj
Ato që zemra nuk guxoi
Dua të flas por nuk kam zë
Dua t'i them se çfarë ndiej
Por kam frikë vetëm do mbes

A do më dojë edhe mu njësoj
Dhe në botën time ta pranoj
Dua ta lejoj shpirtin të ma prekë me sytë e tij

A e di si jam unë
Kur me mu nuk je
Rri e ja them unë vetes fjalët që më the

Ta dish si jam unë
E sa për ty unë ndiej
Nuk do e lije zemrën time asnjëherë
Sikur ta dije por veç ëndrra ime je

Zërin tënd s'mund ta harroj
Dhe sot loti më tradhëtoi

Dua të flas por nuk kam zë
Dua t'i them se çfarë ndiej
Por kam frikë vetëm do mbes, do mbes, do mbes

A e di si jam unë
Kur me mu nuk je
Rri e ja them unë vetes fjalët që më the

Ta dish si jam unë
E sa për ty unë ndiej
Nuk do e lije zemrën time asnjëherë
Sikur ta dije por veç ëndrra ime je

Ëndrra ime je
No no no no no

Do gjesh veten në këngët e mia do e gjesh
Aty do e kuptosh se nuk të urrej

Pse me mu nuk je
Rri e ja them unë vetes fjalët që më the, më the, më the

Ta dish si jam unë e sa për ty unë ndiej, unë ndiej, unë ndiej
Nuk do e lije zemrën time asnjëherë
Sikur ta dije por veç ëndrra ime je

Veç ëndrra ime je
Veç ëndrra ime je


Ky tekst u dërgua nga T

Wendi - Endrra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endrra Ime".
3. Video është e këngës "Endrra Ime", por nuk këndohet nga Wendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

23
25

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Wendi Mancaku:


Komente 0