Më mbaj mend (për 1 muaj)

West Side Family - Cerri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Cerri do te duket
do te ket vendin e vet
Te ket hapesiren e tij
te ket femra, te ket lek..
Cerri, nuk te flet
Cerri mban qendrim
Cerri ka mendimin e vet
Se can koken per shtepine
Baba vet kur i flet
i duket shume i lashte
ka me shume respekt
per shokun e mamase
Se Cerri s'luan me "Shtyllash", "Karrocash" edhe rrep
Cerri e rruan koken
ka grupin e vet Rap
Cerri pi' konjak dhe cigaren nuk e ndan'
Jeton' me prinderit me nje stil amierikan
Jap por Cerri do..
Do ti ngjaj Lencit
Femrat i fitoi si boss me ane te Benzit
Tatuazh ne krah do Cerri
dhe zinxhir 2 gisht te trrash
Si i fort' te mbaj kallash
Si repist te pi' Hash-Hash
Avash Cerri mbau, nuk je Toni Montana
Kontigjet i rradhes, Produkt nga Marijuana

Oh jo, Cerri vogel tani nuk do..
Xhaferr emrin t'ja thoni nuk bo'
Koken Cerrit jo mos ja ngarko
Se me robt' tani nuk merret mo'

Cerri vogel tani nuk do..
Xhaferr emrin t'ja thoni nuk bo'
Koken Cerrit jo mos ja ngarko
Se me robt' tani nuk merret mo'

Xherri..
Kush, Cerri?
Qe emrin e ka Xhaferri dhe thot qe quhet Cerri?
Eshte katnar Tirone
Shtepine e ka ke Brryli
Nenen ja quajne Nexhi
Baben ja quajne Dyli
S'di me bo' asgje
Thote se eshte Rapist
Ka pas fat, eshte i shkurter
por do ishte bo' basketbollist
thot se idhull ka te pavdekshmin Tupak
Ka bo' 1 grup rapi me nja ca shoke ne Laprak'
Ne c'do 2 fjale qe thote
Njeren e ka fakt
Thote se ka vujt shume
Ne fakt eshte komplet trap
Trurin nuk e ka mbas nja 2 fjale nga fundi
E mpi' trurin me Hash-Hash
Iku Cerrri humbi
Me elefantet roze
me peshqit qe po flasin
Me gjyshin qe bo' Xhudo me Nadinin te 15 kaci'
Me gjithcka qe shkon' e me gjithcka qe vjen
Iku Cerri humbi, Cerri nuk ja vlen..

Oh jo, Cerri vogel tani nuk do..
Xhaferr emrin t'ja thoni nuk bo'
Koken Cerrit jo mos ja ngarko
Se me robt' tani nuk merret mo'

Oh jo, Cerri vogel tani nuk do..
Xhaferr emrin t'ja thoni nuk bo'
Koken Cerrit jo mos ja ngarko
Se me robt' tani nuk merret mo'

Cerri vogel tani nuk do..
Xhaferr emrin t'ja thoni nuk bo'
Koken Cerrit jo mos ja ngarko
Se me robt' tani nuk merret mo'

Cerri Cerri Cerri Cerri, e ka emrin e tij Xhaferri
Mos e thrrisni ju Xhaferri
Ok Xhefri Xhimi Xherri..


Ky tekst u dërgua nga Kris

West Side Family - Cerri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cerri".
3. Video është e këngës "Cerri", por nuk këndohet nga West Side Family.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga West Side Family:


Komente 0