Më mbaj mend (për 1 muaj)

West Side Family - Lule T’bukra Ka Tirona Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lule T’bukra Ka Tirona" kënduar nga West Side Family.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN
West Side Family
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/04/2022
Muzika: Alban Kondi & Klodian Qafoku
Teksti: Alban Kondi
Produksioni: Alban Kondi & Klodian Qafoku
Klarinetë: Altin Gunga
Llahutë: Artur Yzeiri
Violinë: Eraldo Feto
Koreograf: Sedi Memia
Drejtor Fotografie: Erjon Caslli
As. Regjisor: Gert Loshja
As. Produksioni: Anduen Gjini & Epton Gjipali
As. Kamera: Klajdi Vokopola
Post Production: Enis Cela
Kostume & Skenografe: Desantila Lika
Grimi: Vojsava MasllavicaWest Side Family - Lule T’bukra Ka Tirona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lule T’bukra Ka Tirona".
3. Video është e këngës "Lule T’bukra Ka Tirona", por nuk këndohet nga West Side Family.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga West Side Family:


Komente 0