Më mbaj mend (për 1 muaj)

West Side Family - Me Ex Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

[REF. Çunat + Landi:]
Po pi me ex e mas teje nuk n’alem
Kam ngel pa tekst e spo m’lidhen mo fjalët
S’di ça me thon
S’di ça me thon

[Xhiku:]
Sensi m’paska humb mu sensi
Syt’ e mi janë fiksu poshtë mesit
Fjalt’ e veshit s’jan’ si fjalt’ e rrensit
Mu po m’lu truni ti bo belly dancing
U maa u u ma maaa
Trupin si rrush a t’a jap i banana
U ma u u ma maaa
Un’ tu maru ti kufirin te thana

[Landi:]
Po m’ndez si alkooli
Nga larg po folim
Me sy ne po folim
Dy gota n’dor Mojito dhe Gin Tonic
Sa me ia nis me ty
Nuk dehem dot pa ty

[REF.:]
Po pi me ex e mas teje nuk n’alem
Kam ngel pa tekst e spo m’lidhen mo fjalët
S’di ça me thon
S’di ça me thon

[Landi:]
Hajde kërcejmë ne sot ti leni ato teka
Kur jam në krah me ty sa lart më ngrihet steka
Humba kontrollin un’ kur trupin tënd e preka
Më shumë se veç një natë me nejt me ty ia vleka

[Xhiku:]
Dapadapa...
Un’ të vij nga mbrapa ty me shuplaka
Dapadapa...
Un’ të vij nga mbrapa ty me shuplaka

[Vajza:]
Ex un’ po pi me ex 1, 2, 3, 4 un me ex, mmm
E kam një pretekst flash back tekst që mos ngelet n’mes, mmm

[REF.:]
Po pi me ex e mas teje nuk n’alem
Kam ngel pa tekst e spo m’lidhen mo fjalët
S’di ça me thon
S’di ça me thon
West Side Family
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/07/2023
Muzika: Alban Kondi
Teksti: Alban Kondi
Produksioni: Alban Kondi, Shpëtim Saraçi & Fabian Basha
Mix & Master: Shpëtim Saraçi & Fabian Basha
Video Produksioni: Ejfproduction
D.O.P: Erjon Caslli
Post Production: Enis Çela
Drone: Klajdi Vokopola
Kostumografe: Fjori Mirdita
Skenografi: Gert Loshi
Aktore: Brikena Sinanaj
Organizatore: Zugrilda Kerthi
Grim: Anila Mani
As. Regjisor: Irvin Muçaj
Producent Ekzekutiv: Erald Qose, Klod Burri
Color: Monet
Koreografe: Olta Ahmetaj
Balerinë: Elda ZeneliWest Side Family - Me Ex
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ex".
3. Video është e këngës "Me Ex", por nuk këndohet nga West Side Family.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga West Side Family:


Komente 0