Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
West Thugz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: West Thugz është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Rap grupi WesTThuGz me gjithsej 5-anëtar nga Istogu, por qe jetojne jashte: AnGrrrY dhe Lil-T në Zvicër, Triple-T dhe Bro-G ne Francë dhe Effi ne Austri. Me saktesisht antaret e grupit jane: Fetah Zeqiraj, i njohur me nofken Eff Armend Rexhaj, i njohur me nofken AnGrrrY Liridon Rexhaj, i njohur me nofken Lil-T Edison Rexhaj, i njohur me nofken Triple-t Gent Rexhaj, i njohur me nofken Bro-G Në vitin 2007 kan mbajtur nje koncert ne Prishtin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

E'7

T.A.R

ETB 57

Kabal Mafia

Kamikaza-T

Shqiponjat

Forty Oz

Master Bass

Felon Records

G-Gold Army

Tags: West Thugz, West Thugs, Westthugz


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet