Whitey
Whitey
Whitey
  • Emri i vërtetë:
  • Fatbardh Sahiti
  • Jeton në
  • Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Whitey është këngëtar. Whitey jeton ne Ferizaj. Kenga par e tij ishte Xan edhe Lean por pasi pa qe muzika tij po lypet ai vazhdoni me kengen Cobain, 2Xannys dhe N'Trap.

Më datë 18 Qershor 2017, Whitey publikon videoklipin "Ball".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: arberzeqirii arberzeqirii  Komente 0