Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - Try It On My Own Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


i'm wiser now i'm not the foolish girl you used to know
so long ago
i'm stronger now i've learned from my mistakes
which way to go and i should know
i've put myself aside to do it your way
but now i need to do it all alone

chorus
and i am not afraid to try it on my own
i don't care if im right or wrong
i'll live my the live the way i feel no matter what
i keep it real you know
time for me to do it on my own

it's over knowNuk kemi video për këtë këngë.
Whitney Houston - Try It On My Own
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Try It On My Own".
3. Video është e këngës "Try It On My Own", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:


Komente 0