Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - I'll Be Home For Christmas Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I'm dreaming tonight
Of a place I love
Even more than I usually do.
And although I know
It's a long road back
I promise you

I'll be home for Christmas.
You can count on me.
Please have snow and mistletoe
And presents under the tree.
Christmas Eve will find me
Where the love-light gleams.
I'll be home for Christmas
If only in my dreams.

Oh oh ah I'll be home for Christmas.
You can count on me.
Please have snow and mistletoe
And presents under the tree.
Oh Christmas Eve will find me
Where the love-light gleams.
I'll be home for Christmas
If only in my dreams.

If only yeah
Well now, if only, only, only, only
If only in my dreams.
If only
Well, well, well Lord
If only oh
If only in my dreams.


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:


Komente 0


Whitney Houston - I'll Be Home For Christmas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'll Be Home For Christmas".
3. Video është e këngës "I'll Be Home For Christmas", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.