Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - This Day Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


"This Day" - Whitney Houston

Give us this day
Our daily bread
You said you would
Supply all my needs

According to your riches
I have but to ask
And I shall receive

To go from here
And share this love
You gave to me
To show someone who is lost
And help them find their way
See the way to truth and faith
So they can be free

Be free like me
Be free like me

Oh Lord, we need your love
Oh Lord, we need your peace
Oh Lord, we need your joy
On this day

Thank you, Lord
I thank you for this day.Nuk kemi video për këtë këngë.
Whitney Houston - This Day
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "This Day".
3. Video është e këngës "This Day", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:


Komente 0