Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - One Wish (For Christmas) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(Oooh oooh oooh oooh)
If there were no presents
Waiting on Santa's sleigh
What would I wish for Christmas
And if Frosty the Snowman
Were melting away
I would pray for hope and unity
On Christmas day

If I had one wish for Christmas
There would be joy
And peace here on earth
If I had one wish for Christmas this year
We would all come together as one

If Rudolph and his reindeer
Ran into delays
I'd still hope for joy this season
And if somehow Santa got lost on his way
I would try to find a way to smile
Smile on Christmas day

[:: CHORUS ::]

You know it ain't about
All those material things (no no)
What you've gotta think about
Is the love Christmas brings (yeah)

[:: CHORUS 2x ::]


Whitney Houston - One Wish (For Christmas)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "One Wish (For Christmas)".
3. Video është e këngës "One Wish (For Christmas)", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:


Komente 0