Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - His Eye Is On The Sparrow Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Why should I feel discouraged,
Why should the shadows come,
Why should my heart be lonely,
And long for heaven, heaven and home,
When, when Jesus is my portion,
My constant Friend is He;
his eyes is on the sparrow and i know he watches me.

[:: CHORUS ::]
I sing because I'm happy (happy)
I sing because I'm free (free free free)
For His eye, his eye is on the sparrow,
And I know, I know He watches over me.


Whitney Houston - His Eye Is On The Sparrow
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "His Eye Is On The Sparrow".
3. Video është e këngës "His Eye Is On The Sparrow", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:


Komente 0