Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

WhoBrave

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: WhoBrave është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2008, Defrimi merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "S'te Dashuroj", në bashkëpunim me WhoBrave. Më datë 14 Gusht 2009, Strongi publikojnë videoklipin "Qishtu Na Jetojm", në bashkëpunim me Alb-G & WhoBrave....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Double G Army

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hanello

Biggi

Bidaki

Double A

F-Boogie

Big Bossidy

Dj Bussulla

O.D (Overdose)

Fresh-P

Pepi

Tags: Whobrave, Who Brave


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet