Më mbaj mend (për 1 muaj)

Wisin y Yandel - Amor Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(parte 1)

como te amo y si tu estas a mi lado sere feliz y esque tu eres todo para mi
(coro)

tu ojos me cautivany me siento encerrada en tu amor
(pate2)

me siento resgiuardada en en ti......
ty tu me haces feliz y no te dejare ir de mi corazon
(parte 1)
(coro)
(parte 3)
tu eres toda mi felizidadamor te esperare con todo mi corazon
(todo)

majo , diana ivett ,Nuk kemi video për këtë këngë.
Wisin y Yandel - Amor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amor".
3. Video është e këngës "Amor", por nuk këndohet nga Wisin y Yandel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Wisin Y Yandel:


Komente 0