Më mbaj mend (për 1 muaj)


WNC - Gabimi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabimi".
3. Video është e këngës "Gabimi", por nuk këndohet nga WNC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

WNC - Gabimi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Pse"

Komente

Asnjë Koment

03/12/2002

2002-12-02T23:04:39+00:00Ate kujtohe koha kur ja ke nis me dejt? me muh kurr nuk e dishE kush je per emrin ton? veq e lumter hapat e par n"rruG ja ke nis me msuh ke harru qe kam tregu duhet me ekzistuh e tash um mshove AAa nuk je i njejti moh qa u bo per 1 koh? harrove fjalen drro ma shlove atje shkove armiqt mi perqafove shpinen ma tregove alltin ma drejtove harrove qat gjen nes diku tjeter blen per kurgjo nuk u merziTe shype ma lype ti qatA aqe kalove nuk mendove keq veprove tash keshtu perfundovE

(Ref)

um trathtove fundiN
se ateher se mendove
nuk tKam faj une pse tani
keshtu perfundove.... yehh

kejt kjo u boo per pesqiqenë sikur far arsyje esht kjo ti gjykim? e tash shko ti tash mos kerko qeter ven qeter sen po ti pah men kry e pasim shum kerkove mendove qe osht por nuk ishte ma mir pesqiqat e mi mahen shtir? kejt qa kishe i bone prej meje trathtin mos e paq qe prit prej teje a osht ajoo arma qe mendjen ta Drroj? jeten ta bllokoj? drejt barit te qojj te largoj prej rruges nE rrug te dergoj? rregullat e lojes pa prit ti drishoj?

Ref)

um trathtove fundiN
se ateher se mendove
nuk tKam faj une pse tani
keshtu perfundove.... yehh


Ky tekst u dërgua nga Shaipi
Më Shumë Këngë Nga WNC:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet