Më mbaj mend (për 1 muaj)

Wolfman

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Berat Zendeli
 • Vendlindja:
 • Shkup 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Wolfman është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Berat Zendeli, I Njohur Në ArtMuzikor Si Wolfman SQ:Njeriu Ujkë B.Zendeli Shkollen Fillore E Krehu Në VendLindje ShF.Kongresi Manastirit Po Ashtu Edhe Shkollen E Mesme Në VendLindje QSHA BoroPetrushevski (ASUC) Me Profesion : Të Makineris Auto Teknik Mekatronik Nga Doli Ideja E Ti Cë Te Bënte Muzik Dhe Pse E Zgjedhi Zhanarin RAP? Zharnin Rap E Zgjodhi Sepse Jeta E Ti N'Drishoj Shumë Prej Fimiris Dej n'Moshë Ku E Dinte Cka Esht E Mira Dhe E Keq...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKurora E Humbjes (2014)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dit

Dringo

Lila

Cali

Gansito

Enis (Last King's)

Pimpex

Kook.1

W.G.

Ricku

Tags: Wolfman, Berat Zendeli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet